Vinylová podlahaGERFLOR Creation 55 Quartet dark brown GERC55 1597
Vinylová podlaha celoplošne lepená
Vinylová podlahaGERFLOR Creation 55 Quartet dark brown GERC55 1597
Vinylová podlaha celoplošne lepená
| Zobraziť celú kolekciu | Creation 55 |
|---|---|
| katalógové číslo | 41821597 |
| Cena za m 2 (s DPH) | |
| Cena za m 2 (bez DPH) | 27.44 € |
| Zľava na m2 | −3.69 €10% |
Odporúčame kúpiť
popis
Nová kolekcia lepených vinylových dielcov Creation 55, ktoré sú určené pre viac zaťažované komerčné priestory. Celková hrúbka 2,5 mm, nášľapná vrstva 0,55 mm a kompozícia zaraďuje tento produkt do triedy záťaže 42. S ohľadom na novú škálu dekorov sú však tiež skvelou voľbou pre bytové využitie. Vybrané dekory vynikajú svojim realistickým embossingom, ktorý dodá celému interiéru prírodný nádych. Povrchová úprava ProtecShield™ zvyšuje odolnosť proti mikroškrabancom a zaisťuje ľahkú údržbu.
parametre
| Začlenenie | Vinylová podlaha |
|---|---|
| Typ podlahy | Vinylová podlaha celoplošne lepená |
| Typ pokládky | Lepená |
| Vzor podlahy | 1 lamela |
| Nosný materiál | Vinyl |
| Priznaná škára (fáza) | 4V - mini |
| Farebný odtieň podlahy | Tmavo hnedý |
| Hrúbka | 2,5 mm |
| Šírka | 184 mm |
| Dĺžka | 1219 mm |
| Povrchová úprava | Protecshield |
| Nášľapná vrstva | 0,55 mm |
| Trieda použitia | Bytové a komerčné |
| Odolnosť (trieda záťaže) | 42 |
| Tepelná vodivosť | 0,25 W/m.k |
| Záruka bytová | 15 |
| Záruka komerčná | 12 let |
| Vodeodolnosť | Vodeodolná |
| Výrobca | GERFLOR |
| Kolekcia výrobca | Creation 55 |
| Vodeodolné | Vodeodolné |
GERFLOR
GERFLOR je mezinárodnou spoločnosťou zaoberajúcou sa výrobou PVC a vinylových podlahových krytin pre komerčné aj domáce využitie. Ponúka inovatívne, designové a ekologicky šetrné riešenie podláh. Gerflor ako popredný výrobca vinylových podláh má zastúpenie vo viac než 100 krajinách sveta.














