PríslušenstvoLišta GERFLOR Original MDF Quartet S056
PríslušenstvoLištaLišta GERFLOR Original MDF Quartet S056
| katalógové číslo | 5947 S056 |
|---|---|
| Materiál | MDF |
| Upevnenie | Príchytky |
| Dĺžka | 2200 mm |
| Výška | 16,2 mm |
| Šírka | 60 mm |
Odporúčame kúpiť

Lišta GERFLOR Original MDF Biela blanc a peindre paint white S001
10.76 €

GERFLOR Creation 55 clic acoustic Quartet GERCAC55 0503 - Vinylová podlaha zámková rigidná SPC
47.50 €

GERFLOR Creation 55 herringbone Quartet GERC55 0503 - Vinylová podlaha celoplošne lepená
36.10 €

GERFLOR Creation 40 clic acoustic Quartet GERCAC40 0503 - Vinylová podlaha zámková rigidná SPC
42.74 €

GERFLOR Creation 55 Quartet GERC55 0503 - Vinylová podlaha celoplošne lepená
33.24 €

49.88 €

GERFLOR Creation 40 Quartet GERC40 0503 - Vinylová podlaha celoplošne lepená
28.48 €

GERFLOR Creation 30 Quartet GERC30 0503 - Vinylová podlaha celoplošne lepená
25.93 €

9.87 €

Lišta GERFLOR Original MDF Biela blanc a peindre paint white S001
10.76 €

GERFLOR Creation 55 clic acoustic Quartet GERCAC55 0503 - Vinylová podlaha zámková rigidná SPC
47.50 €

GERFLOR Creation 55 herringbone Quartet GERC55 0503 - Vinylová podlaha celoplošne lepená
36.10 €

GERFLOR Creation 40 clic acoustic Quartet GERCAC40 0503 - Vinylová podlaha zámková rigidná SPC
42.74 €

GERFLOR Creation 55 Quartet GERC55 0503 - Vinylová podlaha celoplošne lepená
33.24 €

49.88 €

GERFLOR Creation 40 Quartet GERC40 0503 - Vinylová podlaha celoplošne lepená
28.48 €

GERFLOR Creation 30 Quartet GERC30 0503 - Vinylová podlaha celoplošne lepená
25.93 €

9.87 €
Vybrané parametre
- ZačleneniePríslušenstvo
- Typ príslušenstvaSoklové lišty
- Typ profiluBežný soklový
- Systém upevneniaPríchytky
- Hĺbka | Šírka60 mm
- Dĺžka2200 mm
- VýrobcaGERFLOR
- Kolekcia výrobcaOriginal MDF
- Výška16,2 mm
popis
- dizajn v rámci celej vrstvy
- jednoduchá inštalácia
- vhodné na vedenie káblov
parametre
| Začlenenie | Príslušenstvo |
|---|---|
| Typ príslušenstva | Soklové lišty |
| Materiál | MDF |
| Typ profilu | Bežný soklový |
| Systém upevnenia | Príchytky |
| Hĺbka | Šírka | 60 mm |
| Dĺžka | 2200 mm |
| Obsah škatule | 5 ks |
| Nosič | MDF |
| Možnosť zauhlovaní | Áno |
| Výrobca | GERFLOR |
| Kolekcia výrobca | Original MDF |
| Výška | 16,2 mm |
GERFLOR
GERFLOR je mezinárodnou spoločnosťou zaoberajúcou sa výrobou PVC a vinylových podlahových krytin pre komerčné aj domáce využitie. Ponúka inovatívne, designové a ekologicky šetrné riešenie podláh. Gerflor ako popredný výrobca vinylových podláh má zastúpenie vo viac než 100 krajinách sveta.



