Vinylová podlahaGERFLOR Creation 55 clic acoustic herringbone Twist GERCAC55 0504
Vinylová podlaha zámková rigidná SPC
Vinylová podlahaGERFLOR Creation 55 clic acoustic herringbone Twist GERCAC55 0504
Vinylová podlaha zámková rigidná SPC
| Zobraziť celú kolekciu | Creation 55 clic acoustic herringbone |
|---|---|
| katalógové číslo | 41920504 |
| Cena za m 2 (s DPH) | |
| Cena za m 2 (bez DPH) | 41.15 € |
| Zľava na m2 | −5.53 €10% |
Odporúčame kúpiť
popis
GERFLOR Creation 55 clic acoustic herringbone Twist GERCAC55 0504 je kvalitná vinylová podlaha, ktorú teraz kúpite za 74.68 € (obdržíte 1 balenie o celkové ploše 1.5 m2). Podlaha značky GERFLOR je určená pre bytové a komerčné využitie. Vinylová podlaha GERFLOR Creation 55 clic acoustic herringbone Twist GERCAC55 0504 je ideálnou voľbou pre všetkých, ktorí hľadajú svetlohnedý odtieň podlahy. Pokiaľ vás zaujímajú technické parametre, tak táto podlaha od výrobcu GERFLOR má šírku 125 mm a dĺžku 750 mm. Pre remeselníkov, typ pokládky je zámková a nosný materiál kompozitný nosič rigidný spc.
parametre
| Začlenenie | Vinylová podlaha |
|---|---|
| Typ podlahy | Vinylová podlaha zámková rigidná SPC |
| Typ pokládky | Zámková |
| Vzor podlahy | Rybia kosť |
| Nosný materiál | Kompozitný nosič rigidný SPC |
| Priznaná škára (fáza) | 4V - mini |
| Farebný odtieň podlahy | Svetlohnedý |
| Hrúbka | 6 mm |
| Šírka | 125 mm |
| Dĺžka | 750 mm |
| Povrchová úprava | Protecshield |
| Nášľapná vrstva | 0,55 mm |
| Trieda použitia | Bytové a komerčné |
| Odolnosť (trieda záťaže) | 42 |
| Tepelná vodivosť | 0,25 W/m.k |
| Vodeodolnosť | Vodeodolná |
| Výrobca | GERFLOR |
| Kolekcia výrobca | Creation 55 clic acoustic herringbone |
| Vodeodolné | Vodeodolné |
| Počet lamiel v balení | 16 ks |
GERFLOR
GERFLOR je mezinárodnou spoločnosťou zaoberajúcou sa výrobou PVC a vinylových podlahových krytin pre komerčné aj domáce využitie. Ponúka inovatívne, designové a ekologicky šetrné riešenie podláh. Gerflor ako popredný výrobca vinylových podláh má zastúpenie vo viac než 100 krajinách sveta.














