Vinylová podlahaGERFLOR Creation 55 clic acoustic herringbone Aquinoah nature GERCAC55 1707
Vinylová podlaha zámková rigidná SPC
| Zobraziť celú kolekciu | Creation 55 clic acoustic herringbone |
popis
Nová kolekcia kombinuje výhody rigidných podláh (pevnosť a stabilitu) a vinylovej nášľapnej vrstvy (komfort pri chôdzi, tichší a príjemnejší povrch) spolu s integrovanou akustickou podložkou dosahujúcou zvukovú izoláciu 19 dB. Vďaka nášľapnej vrstve 0,55 mm je produkt vhodný nielen pre bytové, ale aj komerčné priestory. Úžitková trieda podláh je 42. Celková hrúbka je 6 mm. 5 mm tvorí samotná podlahová krytina 1 mm integrovaná akustická podložka. Povrchová úprava ProtecShield zvyšuje odolnosť proti mikroškrabancom a zaisťuje jednoduchú údržbu. Táto kolekcia sa vyznačuje predovšetkým tvarovou stabilitou, vodeodolnosťou a vysokou odolnosťou proti opotrebovaniu. Široká ponuka dekorov je doplnená rôznymi štruktúrami povrchov a priznanou škárou po obvode dielcov. Nájdete tu viac dekorov s exkluzívnou povrchovou štruktúrou a realistickou textúrou.
| Typ pokládky | Zámková |
| Vzor podlahy | Rybia kosť |
| Nosný materiál | Kompozitný nosič rigidný SPC |
| Priznaná škára (fáza) | 4V - mini |
| Farebný odtieň podlahy | Svetlohnedý |
| Hrúbka | 6 mm |
| Šírka | 125 mm |
| Dĺžka | 750 mm |
| Povrchová úprava | Protecshield |
| Nášľapná vrstva | 0,55 mm |
| Trieda použitia | Bytové a komerčné |
| Odolnosť (trieda záťaže) | 42 |
| Tepelná vodivosť | 0,25 W/m.k |