Vinylová podlahaGERFLOR Creation 40 clic acoustic Quartet dark brown GERCAC40 1597
Vinylová podlaha zámková rigidná SPC
Vinylová podlahaGERFLOR Creation 40 clic acoustic Quartet dark brown GERCAC40 1597
Vinylová podlaha zámková rigidná SPC
| Zobraziť celú kolekciu | Creation 40 clic acoustic |
|---|---|
| katalógové číslo | 61301597 |
| Cena za m 2 (s DPH) | |
| Cena za m 2 (bez DPH) | 35.23 € |
| Zľava na m2 | −4.74 €10% |
Odporúčame kúpiť
popis
Nová kolekcia kombinuje výhody rigidných podláh (pevnosť a stabilitu) a vinylovej nášľapnej vrstvy (komfort pri chôdzi, tichší a príjemnejší povrch) spolu s integrovanou akustickou podložkou dosahujúcou zvukovú izoláciu 19 dB. Celková hrúbka je 5,5 mm. 4,5 mm tvorí samotná podlahová krytina 1 mm integrovaná akustická podložka. Nášľapná vrstva je 0,45 mm s úžitkovou triedou 32. Povrchová úprava ProtecShield™ zvyšuje odolnosť proti mikroškrabancom a zaisťuje jednoduchú údržbu. Táto kolekcia sa vyznačuje predovšetkým tvarovou stabilitou, vodeodolnosťou a vysokou odolnosťou proti opotrebovaniu.
parametre
| Začlenenie | Vinylová podlaha |
|---|---|
| Typ podlahy | Vinylová podlaha zámková rigidná SPC |
| Typ pokládky | Zámková |
| Vzor podlahy | 1 lamela |
| Nosný materiál | Kompozitný nosič rigidný SPC |
| Priznaná škára (fáza) | 4V - mini |
| Farebný odtieň podlahy | Tmavo hnedý |
| Hrúbka | 5,5 mm |
| Šírka | 212 mm |
| Dĺžka | 1239 mm |
| Povrchová úprava | Protecshield |
| Nášľapná vrstva | 0,45 mm |
| integrovaná podložka | Penová akustická podložka |
| Trieda použitia | Bytové a komerčné |
| Odolnosť (trieda záťaže) | 32 |
| Tepelná vodivosť | 0,25 W/m.k |
| Vodeodolnosť | Vodeodolná |
| Výrobca | GERFLOR |
| Kolekcia výrobca | Creation 40 clic acoustic |
| Vhodné pre podlahové vykurovanie | Áno |
| Vodeodolné | Vodeodolné |
GERFLOR
GERFLOR je mezinárodnou spoločnosťou zaoberajúcou sa výrobou PVC a vinylových podlahových krytin pre komerčné aj domáce využitie. Ponúka inovatívne, designové a ekologicky šetrné riešenie podláh. Gerflor ako popredný výrobca vinylových podláh má zastúpenie vo viac než 100 krajinách sveta.
















