Laminátová podlahaWINE 500 medium Balanced oak grey LA183MV4
Laminátová podlahaWINE 500 medium Balanced oak grey LA183MV4
Produkt nie je určený na predaj. Nájsť podobný.popis
WINE 500 medium Balanced oak grey LA183MV4 je kvalitná laminátová podlaha, ktorú teraz kúpite za 65.24 € (obdržíte 1 balenie o celkové ploše 2.26 m2). Podlaha značky WINEO je určená pre bytové a komerčné využitie. Laminátová podlaha WINE 500 medium Balanced oak grey LA183MV4 je ideálnou voľbou pre všetkých, ktorí hľadajú šedý odtieň podlahy. Pokiaľ vás zaujímajú technické parametre, tak táto podlaha od výrobcu WINEO má šírku 195 mm a dĺžku 1290 mm. Pre remeselníkov, typ pokládky je zámková a nosný materiál .
parametre
| Začlenenie | Laminátová podlaha |
|---|---|
| Typ podlahy | Laminátová podlaha |
| Typ pokládky | Zámková |
| Vzor podlahy | 1 lamela |
| Priznaná škára (fáza) | 4V |
| Farebný odtieň podlahy | Šedý |
| Hrúbka | 8 mm |
| Šírka | 195 mm |
| Dĺžka | 1290 mm |
| Drevina podlahy | Dub |
| Štruktúra povrchu | Drevená |
| Povrchová úprava | Matná |
| integrovaná podložka | Bez podložky |
| Trieda použitia | Bytové a komerčné |
| Odolnosť (trieda záťaže) | 33 |
| Počet (m²) na palete | 117,5 m² |
| Tepelný odpor | 0,060 m²K/W |
| Počet (balenie) na palete | 52 bal. |
| Záruka bytová | 20 let |
| Vodeodolnosť | Vodeodolná |
| Výrobca | WINEO |
| Kolekcia výrobca | 500 medium |
| Vhodné pre podlahové vykurovanie | Áno |
| Vodeodolné | Vodeodolné |
WINEO
Podlahy WINEO sú obľúbené vďaka svojej odolnosti a dokonalým dekorom, ktoré imitujú prírodné materiály. Delí sa do širokej škály spektakulárnych kolekcií. Každá z týchto kolekcií je niečím unikátna a má špeciálne vlastnosti.