Vinylová podlahaWINE 1000 wood Calistoga cream PL054R
Vinylová podlaha celoplošne lepená
Vinylová podlahaWINE 1000 wood Calistoga cream PL054R
Vinylová podlaha celoplošne lepená
Produkt nie je určený na predaj. Nájsť podobný.Odporúčame kúpiť
popis
WINE 1000 wood Calistoga cream PL054R je kvalitná vinylová podlaha, ktorú teraz kúpite za 224.13 € (obdržíte 1 balenie o celkové ploše 5.19 m2). Podlaha značky WINEO je určená pre bytové a komerčné využitie. Vinylová podlaha WINE 1000 wood Calistoga cream PL054R je ideálnou voľbou pre všetkých, ktorí hľadajú svetlohnedý odtieň podlahy. Pokiaľ vás zaujímajú technické parametre, tak táto podlaha od výrobcu WINEO má šírku 200 mm a dĺžku 1298 mm. Pre remeselníkov, typ pokládky je lepená a nosný materiál vinyl.
parametre
| Začlenenie | Vinylová podlaha |
|---|---|
| Typ podlahy | Vinylová podlaha celoplošne lepená |
| Typ pokládky | Lepená |
| Vzor podlahy | 1 lamela |
| Nosný materiál | Vinyl |
| Priznaná škára (fáza) | Bez V - špáry |
| Farebný odtieň podlahy | Svetlohnedý |
| Hrúbka | 2,2 mm |
| Šírka | 200 mm |
| Dĺžka | 1298 mm |
| Drevina podlahy | Ostatné |
| Štruktúra povrchu | Drevená |
| Trieda použitia | Bytové a komerčné |
| integrovaná podložka | Bez podložky |
| Odolnosť (trieda záťaže) | 32 |
| Hmotnosť balenia | 17,6 kg |
| Počet (m²) na palete | 249 m² |
| Tepelný odpor | 0,010 m²K/W |
| Počet (balenie) na palete | 48 bal. |
| Záruka bytová | 30 let |
| Vodeodolnosť | Vodeodolná |
| Výrobca | WINEO |
| Kolekcia výrobca | 1000 wood |
| Vhodné pre podlahové vykurovanie | Áno |
| Vodeodolné | Vodeodolné |
WINEO
Podlahy WINEO sú obľúbené vďaka svojej odolnosti a dokonalým dekorom, ktoré imitujú prírodné materiály. Delí sa do širokej škály spektakulárnych kolekcií. Každá z týchto kolekcií je niečím unikátna a má špeciálne vlastnosti.
