PríslušenstvoPVC lišta s jadrom DOLLKEN D 60 life top 1010
PríslušenstvoLištaPVC lišta s jadrom DOLLKEN D 60 life top 1010
| katalógové číslo | 1010 |
|---|---|
| Materiál | PVC |
| Upevnenie | Lepenie |
| Dĺžka | 2575 mm |
| Výška | 58 mm |
| Šírka | 10 mm |
parametre
| Začlenenie | Príslušenstvo |
|---|---|
| Typ príslušenstva | Soklové lišty |
| Materiál | PVC |
| Typ profilu | Pre vloženie krytiny |
| Systém upevnenia | Lepenie |
| Hĺbka | Šírka | 10 mm |
| Dĺžka | 2575 mm |
| Výrobca | DOLLKEN, GERFLOR |
| Kolekcia výrobca | D 60 life top |
| Výška | 58 mm |
DOLLKENGERFLOR
GERFLOR je mezinárodnou spoločnosťou zaoberajúcou sa výrobou PVC a vinylových podlahových krytin pre komerčné aj domáce využitie. Ponúka inovatívne, designové a ekologicky šetrné riešenie podláh. Gerflor ako popredný výrobca vinylových podláh má zastúpenie vo viac než 100 krajinách sveta.