Drevená podlahaPARADOR Trendtime 8 Classic Dub handscraped kartáčovaný 1739953
Drevená podlaha trojvrstvová
Drevená podlahaPARADOR Trendtime 8 Classic Dub handscraped kartáčovaný 1739953
Drevená podlaha trojvrstvová
Produkt nie je určený na predaj. Nájsť podobný.Odporúčame kúpiť

Dřevěná lišta PARADOR SL 18 Dub E001 1745213
17.90 €

PARADOR Trendtime 8 Classic Dub tree Plank 1739957 - Drevená podlaha trojvrstvová
99.80 €

PARADOR Trendtime 8 Dub loire medový 1748769
33.94 €

PARADOR Trendtime 8 Dub loire šedý 1748771
33.94 €

PARADOR Trendtime 8 Classic Dub smoked handcrafted 1739945 - Drevená podlaha trojvrstvová
86.25 €

PARADOR Trendtime 8 Dub loire béžový 1748770
33.94 €

Príchytky k lištám PARADOR SL 4 SL 5 SL 5 WF SL 18 červená 475751
18.19 €

Univerzálne ukončenie typ 2 PARADOR SL 3 SL 5 SL 5 WF SL 18 hliník 1602614
5.91 €

Univerzálna spojka typ 2 PARADOR SL 3 SL 5 SL 5 WF SL 18 hliník 1602615
5.91 €

Univerzálny vnútorný roh typ 2 PARADOR SL 3 SL 5 SL 5 WF SL 18 hliník 1602612
5.91 €

Univerzálny vonkajší roh typ 2 PARADOR SL 3 SL 5 SL 5 WF SL 18 hliník 1602613
5.91 €

Dřevěná lišta PARADOR SL 18 Dub E001 1745213
17.90 €

Príchytky k lištám PARADOR SL 4 SL 5 SL 5 WF SL 18 červená 475751
18.19 €

Univerzálne ukončenie typ 2 PARADOR SL 3 SL 5 SL 5 WF SL 18 hliník 1602614
5.91 €

Univerzálna spojka typ 2 PARADOR SL 3 SL 5 SL 5 WF SL 18 hliník 1602615
5.91 €

Univerzálny vnútorný roh typ 2 PARADOR SL 3 SL 5 SL 5 WF SL 18 hliník 1602612
5.91 €

Univerzálny vonkajší roh typ 2 PARADOR SL 3 SL 5 SL 5 WF SL 18 hliník 1602613
5.91 €

PARADOR Trendtime 8 Classic Dub tree Plank 1739957 - Drevená podlaha trojvrstvová
99.80 €

PARADOR Trendtime 8 Dub loire medový 1748769
33.94 €

PARADOR Trendtime 8 Dub loire šedý 1748771
33.94 €

PARADOR Trendtime 8 Classic Dub smoked handcrafted 1739945 - Drevená podlaha trojvrstvová
86.25 €

PARADOR Trendtime 8 Dub loire béžový 1748770
33.94 €
Vybrané parametre
- ZačlenenieDrevená podlaha
- Typ podlahyDrevená podlaha trojvrstvová
- Vzor podlahy1 lamela

- Priznaná škára (fáza)4V

- Farebný odtieň podlahyTmavo hnedý
- Hrúbka15 mm
- Šírka190 mm
- Dĺžka1882 mm
- Drevina podlahyDub
- Štruktúra povrchuKartáčovaná
- Povrchová úpravaOlej
- Nášľapná vrstva4 mm
- Trieda použitiaBytové a komerčné
- integrovaná podložkaBez podložky
- Tepelný odpor0,100 m²K/W
- Záruka bytová25 let
- VýrobcaPARADOR
- Kolekcia výrobcaTrendtime 8 laminát
- Vhodné pre podlahové vykurovanieÁno
- VodeodolnéVodeodolné
Vizualizácia dĺžky
popis
PARADOR Trendtime 8 Classic Dub handscraped kartáčovaný 1739953 je kvalitná drevená podlaha, ktorú teraz kúpite za 278.55 € (obdržíte 1 balenie o celkové ploše 2.861 m2). Podlaha značky PARADOR je určená pre bytové a komerčné využitie. Drevená podlaha PARADOR Trendtime 8 Classic Dub handscraped kartáčovaný 1739953 je ideálnou voľbou pre všetkých, ktorí hľadajú tmavo hnedý odtieň podlahy. Pokiaľ vás zaujímajú technické parametre, tak táto podlaha od výrobcu PARADOR má šírku 190 mm a dĺžku 1882 mm. Pre remeselníkov, typ pokládky je zámková a nosný materiál .
Akčná ponuka
Akcia LIŠTY K PODLAHÁM PARADOR ZADARMO !
K podlahám PARADOR obdržíte lišty v dekore podlahy alebo biele ZADARMO ! Koľko m² podlahy objednáte, toľko metrov líšt obdržíte. Napr. objednáte 50 m² podlahy, obdržíte zadarmo 50 m líšt.
Akcia Pružné profesionálne lepidlo na drevené podlahy
SikaBond®-151 Pružné lepidlo na drevené podlahy
SikaBond®-151 je 1komponentné pružné lepidlo na lepenie všetkých typov drevených podláh a na väčšinu typov podlahových podkladov. Elastické lepidlo sa ľahko rozotiera a drží tvar.
SikaBond®-151 je navrhnutý na celoplošné lepenie drevených podláh.
Spotreba: 800–1000 g/m2, pri aplikácii zubovou stierkou B3
Obsah balenia: 17 kg, ľahko sa aplikuje, ľahko sa čistí, veľmi nízke emisie
Koľko lepidla dostanete? Dostanete lepidlo na celé množstvo zakúpenej podlahy.
Súbory na stiahnutie
parametre
| Začlenenie | Drevená podlaha |
|---|---|
| Typ podlahy | Drevená podlaha trojvrstvová |
| Typ pokládky | Zámková |
| Vzor podlahy | 1 lamela |
| Priznaná škára (fáza) | 4V |
| Farebný odtieň podlahy | Tmavo hnedý |
| Hrúbka | 15 mm |
| Šírka | 190 mm |
| Dĺžka | 1882 mm |
| Drevina podlahy | Dub |
| Štruktúra povrchu | Kartáčovaná |
| Povrchová úprava | Olej |
| Nášľapná vrstva | 4 mm |
| Trieda použitia | Bytové a komerčné |
| integrovaná podložka | Bez podložky |
| Hmotnosť balenia | 23,4 kg |
| Počet (m²) na palete | 91,5 m² |
| Počet (balenie) na palete | 32 bal. |
| Tepelný odpor | 0,100 m²K/W |
| Záruka bytová | 25 let |
| Vodeodolnosť | Vodeodolná |
| Výrobca | PARADOR |
| Kolekcia výrobca | Trendtime 8 laminát |
| Vhodné pre podlahové vykurovanie | Áno |
| Vodeodolné | Vodeodolné |
| Triedenie dreviny | Classic |
PARADOR
Podlahy nemeckej značky Parador sa radia medzi naše najpredávanejšie. Patria medzi špičku v oblasti výroby a predaja podlahových krytín a na trhu sú už od roku 1977. Špecializujú sa na vinylové, laminátové a drevené podlahy, ktoré vyrábajú v Rakúsku a Nemecku. Môžu sa pýšiť medzinárodnými oceneniami ako napríklad Red Dot Design Award, či Interior Innovation.



