Vinylová podlahaPARADOR Trendtime 6 Dub memory prírodné kartáčovaná štruktúra 1744638
Vinylová podlaha zámková na HDF
Vinylová podlahaPARADOR Trendtime 6 Dub memory prírodné kartáčovaná štruktúra 1744638
Vinylová podlaha zámková na HDF
Varianty:
Odporúčame kúpiť

Lišta PARADOR SL 5 WF Dub D081 1745287
16.70 €

Lišta PARADOR SL 18 Dub D081 1745350
13.56 €

Prechodový vinylový HDF profil 3 v 1 PARADOR Dub memory prírodné 1744802
19.15 €

Parozábrana PE FÓLIA číra rolka hr. 0,2 mm 2 × 10 m
13.14 €

Parozábrana PE FÓLIA číra rolka hr. 0,2 mm 2 × 50 m
84.84 €

Príchytky k lištám PARADOR SL 4 SL 5 SL 5 WF SL 18 červená 475751
18.19 €

Príchytky k lištám PARADOR SL 3 oranžová 1427275
15.84 €

Univerzálne ukončenie typ 2 PARADOR SL 3 SL 5 SL 5 WF SL 18 hliník 1602614
5.91 €

Univerzálna spojka typ 2 PARADOR SL 3 SL 5 SL 5 WF SL 18 hliník 1602615
5.91 €

Univerzálny vnútorný roh typ 2 PARADOR SL 3 SL 5 SL 5 WF SL 18 hliník 1602612
5.91 €

53.27 €

53.27 €

53.27 €

PARADOR Trendtime 6 Dub prírodný kartáčovaná štruktúra 1744637 - Vinylová podlaha zámková na HDF
53.27 €

Lišta PARADOR SL 5 WF Dub D081 1745287
16.70 €

Lišta PARADOR SL 18 Dub D081 1745350
13.56 €

Prechodový vinylový HDF profil 3 v 1 PARADOR Dub memory prírodné 1744802
19.15 €

Parozábrana PE FÓLIA číra rolka hr. 0,2 mm 2 × 10 m
13.14 €

Parozábrana PE FÓLIA číra rolka hr. 0,2 mm 2 × 50 m
84.84 €

Príchytky k lištám PARADOR SL 4 SL 5 SL 5 WF SL 18 červená 475751
18.19 €

Príchytky k lištám PARADOR SL 3 oranžová 1427275
15.84 €

Univerzálne ukončenie typ 2 PARADOR SL 3 SL 5 SL 5 WF SL 18 hliník 1602614
5.91 €

Univerzálna spojka typ 2 PARADOR SL 3 SL 5 SL 5 WF SL 18 hliník 1602615
5.91 €

Univerzálny vnútorný roh typ 2 PARADOR SL 3 SL 5 SL 5 WF SL 18 hliník 1602612
5.91 €

53.27 €

53.27 €

53.27 €

PARADOR Trendtime 6 Dub prírodný kartáčovaná štruktúra 1744637 - Vinylová podlaha zámková na HDF
53.27 €
Vybrané parametre
- ZačlenenieVinylová podlaha
- Typ podlahyVinylová podlaha zámková na HDF
- Vzor podlahyIndividuálne

- Priznaná škára (fáza)4V

- Farebný odtieň podlahyPrírodný dub
- Hrúbka9,6 mm
- Šírka216 mm
- Dĺžka2200 mm
- Drevina podlahyDub
- Štruktúra povrchuKartáčovaná
- integrovaná podložkaKorková podložka
- Trieda použitiaBytové a komerčné
- Odolnosť (trieda záťaže)33
- Záruka bytováDoživotná
- Záruka komerčná10 let
- VýrobcaPARADOR
- Kolekcia výrobcaTrendtime 6 HDF
- Vhodné pre podlahové vykurovanieÁno
- VodeodolnéVodeodolné
- Antibakteriálne ošetrenieAno
Vizualizácia dĺžky
popis
PARADOR Trendtime 6 Dub memory prírodné kartáčovaná štruktúra 1744638 je kvalitná vinylová podlaha, ktorú teraz kúpite za 126.56 € (obdržíte 1 balenie o celkové ploše 2.376 m2). Podlaha značky PARADOR je určená pre bytové a komerčné využitie. Vinylová podlaha PARADOR Trendtime 6 Dub memory prírodné kartáčovaná štruktúra 1744638 je ideálnou voľbou pre všetkých, ktorí hľadajú prírodný dub odtieň podlahy. Pokiaľ vás zaujímajú technické parametre, tak táto podlaha od výrobcu PARADOR má šírku 216 mm a dĺžku 2200 mm. Pre remeselníkov, typ pokládky je zámková a nosný materiál hdf.
Akčná ponuka
Akcia LIŠTY K PODLAHÁM PARADOR ZADARMO !
K podlahám PARADOR obdržíte lišty v dekore podlahy alebo biele ZADARMO ! Koľko m² podlahy objednáte, toľko metrov líšt obdržíte. Napr. objednáte 50 m² podlahy, obdržíte zadarmo 50 m líšt.
parametre
| Začlenenie | Vinylová podlaha |
|---|---|
| Typ podlahy | Vinylová podlaha zámková na HDF |
| Typ pokládky | Zámková |
| Vzor podlahy | Individuálne |
| Nosný materiál | HDF |
| Priznaná škára (fáza) | 4V |
| Farebný odtieň podlahy | Prírodný dub |
| Hrúbka | 9,6 mm |
| Šírka | 216 mm |
| Dĺžka | 2200 mm |
| Drevina podlahy | Dub |
| Štruktúra povrchu | Kartáčovaná |
| integrovaná podložka | Korková podložka |
| Trieda použitia | Bytové a komerčné |
| Odolnosť (trieda záťaže) | 33 |
| Hmotnosť balenia | 23,4 kg |
| Počet (m²) na palete | 78,4 m² |
| Počet (balenie) na palete | 33 bal. |
| Záruka bytová | Doživotná |
| Záruka komerčná | 10 let |
| Vodeodolnosť | Vodeodolná |
| Výrobca | PARADOR |
| Kolekcia výrobca | Trendtime 6 HDF |
| Vhodné pre podlahové vykurovanie | Áno |
| Vodeodolné | Vodeodolné |
| Antibakteriálne ošetrenie | Ano |
PARADOR
Podlahy nemeckej značky Parador sa radia medzi naše najpredávanejšie. Patria medzi špičku v oblasti výroby a predaja podlahových krytín a na trhu sú už od roku 1977. Špecializujú sa na vinylové, laminátové a drevené podlahy, ktoré vyrábajú v Rakúsku a Nemecku. Môžu sa pýšiť medzinárodnými oceneniami ako napríklad Red Dot Design Award, či Interior Innovation.









