Úvod Laminátová podlaha PARADOR
Laminátová podlahaPARADOR Trendtime 1 Vlašský orech štruktúra dreva 1473907
Laminátová podlahaPARADOR Trendtime 1 Vlašský orech štruktúra dreva 1473907
Produkt nie je určený na predaj. Nájsť podobný.Odporúčame kúpiť

Lišta PARADOR SL 2 Vlašský orech D001 1745494
15.66 €

Lišta PARADOR SL 3 Vlašský orech D001 1745469
7.30 €

Lišta PARADOR SL 4 Vlašský ořech D001 1745520
13.56 €

Lišta PARADOR SL 18 Vlašský orech D001 1745385
13.56 €

Lišta PARADOR Štvrťkruhový profil Vlašský orech D001 1745273
5.75 €

PARADOR Trendtime 1 Shufflewood harmony 1748705
29.09 €

PARADOR Trendtime 1 Dub mont blanc prírodný 1748707
29.09 €

PARADOR Trendtime 1 Shufflewood wild 1748706
29.09 €

PARADOR Trendtime 1 Dub mont blanc sivý 1748708
29.09 €

PARADOR Trendtime 1 Globetrotter urban nature rustikálny štruktúra 1473921
29.09 €

Príchytky k lištám PARADOR SL 2 HL 1 HL 2 HL 3 zelená 475750
18.19 €

Príchytky k lištám PARADOR SL 4 SL 5 SL 5 WF SL 18 červená 475751
18.19 €

Príchytky k lištám PARADOR SL 3 oranžová 1427275
15.84 €

Vonkajší roh typ 1 PARADOR SL 2 hliník 279302
5.30 €

Vnútorný roh typ 1 PARADOR SL 2 hliník 279306
5.30 €

Lišta PARADOR SL 2 Vlašský orech D001 1745494
15.66 €

Lišta PARADOR SL 3 Vlašský orech D001 1745469
7.30 €

Lišta PARADOR SL 4 Vlašský ořech D001 1745520
13.56 €

Lišta PARADOR SL 18 Vlašský orech D001 1745385
13.56 €

Lišta PARADOR Štvrťkruhový profil Vlašský orech D001 1745273
5.75 €

Príchytky k lištám PARADOR SL 2 HL 1 HL 2 HL 3 zelená 475750
18.19 €

Príchytky k lištám PARADOR SL 4 SL 5 SL 5 WF SL 18 červená 475751
18.19 €

Príchytky k lištám PARADOR SL 3 oranžová 1427275
15.84 €

Vonkajší roh typ 1 PARADOR SL 2 hliník 279302
5.30 €

Vnútorný roh typ 1 PARADOR SL 2 hliník 279306
5.30 €

PARADOR Trendtime 1 Shufflewood harmony 1748705
29.09 €

PARADOR Trendtime 1 Dub mont blanc prírodný 1748707
29.09 €

PARADOR Trendtime 1 Shufflewood wild 1748706
29.09 €

PARADOR Trendtime 1 Dub mont blanc sivý 1748708
29.09 €

PARADOR Trendtime 1 Globetrotter urban nature rustikálny štruktúra 1473921
29.09 €
Vybrané parametre
- ZačlenenieLaminátová podlaha
- Typ podlahyLaminátová podlaha
- Vzor podlahy1 lamela

- Priznaná škára (fáza)4V

- Farebný odtieň podlahyTmavo hnedý
- Hrúbka8 mm
- Šírka158 mm
- Dĺžka1285 mm
- Drevina podlahyOrech
- Štruktúra povrchuDrevená
- Trieda použitiaBytové a komerčné
- integrovaná podložkaBez podložky
- Odolnosť (trieda záťaže)32
- Tepelný odpor0,048 m²K/W
- Záruka bytováDoživotná
- Záruka komerčná5 let
- VýrobcaPARADOR
- Kolekcia výrobcaTrendtime 1
- Vhodné pre podlahové vykurovanieÁno
- VodeodolnéVodeodolné
Vizualizácia dĺžky
popis
PARADOR Trendtime 1 Vlašský orech štruktúra dreva 1473907 je kvalitná laminátová podlaha, ktorú teraz kúpite za 59.06 € (obdržíte 1 balenie o celkové ploše 2.03 m2). Podlaha značky PARADOR je určená pre bytové a komerčné využitie. Laminátová podlaha PARADOR Trendtime 1 Vlašský orech štruktúra dreva 1473907 je ideálnou voľbou pre všetkých, ktorí hľadajú tmavo hnedý odtieň podlahy. Pokiaľ vás zaujímajú technické parametre, tak táto podlaha od výrobcu PARADOR má šírku 158 mm a dĺžku 1285 mm. Pre remeselníkov, typ pokládky je zámková a nosný materiál hdf.
Akčná ponuka
Akcia LIŠTY K PODLAHÁM PARADOR ZADARMO !
K podlahám PARADOR obdržíte lišty v dekore podlahy alebo biele ZADARMO ! Koľko m² podlahy objednáte, toľko metrov líšt obdržíte. Napr. objednáte 50 m² podlahy, obdržíte zadarmo 50 m líšt.
Súbory na stiahnutie
parametre
| Začlenenie | Laminátová podlaha |
|---|---|
| Typ podlahy | Laminátová podlaha |
| Typ pokládky | Zámková |
| Vzor podlahy | 1 lamela |
| Nosný materiál | HDF |
| Priznaná škára (fáza) | 4V |
| Farebný odtieň podlahy | Tmavo hnedý |
| Hrúbka | 8 mm |
| Šírka | 158 mm |
| Dĺžka | 1285 mm |
| Drevina podlahy | Orech |
| Štruktúra povrchu | Drevená |
| Trieda použitia | Bytové a komerčné |
| integrovaná podložka | Bez podložky |
| Odolnosť (trieda záťaže) | 32 |
| Hmotnosť balenia | 15,5 kg |
| Počet (m²) na palete | 91,3 m² |
| Počet (balenie) na palete | 45 bal. |
| Tepelný odpor | 0,048 m²K/W |
| Záruka bytová | Doživotná |
| Záruka komerčná | 5 let |
| Vodeodolnosť | Vodeodolná |
| Výrobca | PARADOR |
| Kolekcia výrobca | Trendtime 1 |
| Vhodné pre podlahové vykurovanie | Áno |
| Vodeodolné | Vodeodolné |
PARADOR
Podlahy nemeckej značky Parador sa radia medzi naše najpredávanejšie. Patria medzi špičku v oblasti výroby a predaja podlahových krytín a na trhu sú už od roku 1977. Špecializujú sa na vinylové, laminátové a drevené podlahy, ktoré vyrábajú v Rakúsku a Nemecku. Môžu sa pýšiť medzinárodnými oceneniami ako napríklad Red Dot Design Award, či Interior Innovation.




