Drevená podlahaPARADOR Basic 11-5 Rustikal Dub kartáčovaný 1697032
Drevená podlaha trojvrstvová
Drevená podlahaPARADOR Basic 11-5 Rustikal Dub kartáčovaný 1697032
Drevená podlaha trojvrstvová
Produkt nie je určený na predaj. Nájsť podobný.Odporúčame kúpiť

Dřevěná lišta PARADOR SL 18 Dub E001 1745213
17.90 €

PARADOR Basic 11-5 Rustikal Dub 1601464 - Drevená podlaha trojvrstvová
71.12 €

PARADOR Basic 11-5 Rustikal Dub 1643835 - Drevená podlaha trojvrstvová
71.12 €

PARADOR Basic 11-5 Character Dub chianti prírodný 1748899 - Drevená podlaha trojvrstvová
57.57 €

PARADOR Basic 11-5 Classic Dub pure 1595165 - Drevená podlaha trojvrstvová
94.39 €

PARADOR Basic 11-5 Natur Buk 1569684 - Drevená podlaha trojvrstvová
43.55 €

PARADOR Basic 11-5 Rustikal Dub Malbec prírodný 1748911 - Drevená podlaha trojvrstvová
43.05 €

PARADOR Basic 11-5 Rustikal Dub 1396114 - Drevená podlaha trojvrstvová
66.77 €

PARADOR Basic 11-5 Rustikal Dub malbec ľahko bielený 1748912 - Drevená podlaha trojvrstvová
43.05 €

Príchytky k lištám PARADOR SL 4 SL 5 SL 5 WF SL 18 červená 475751
18.17 €

Univerzálne ukončenie typ 2 PARADOR SL 3 SL 5 SL 5 WF SL 18 hliník 1602614
5.90 €

Univerzálna spojka typ 2 PARADOR SL 3 SL 5 SL 5 WF SL 18 hliník 1602615
5.90 €

Univerzálny vnútorný roh typ 2 PARADOR SL 3 SL 5 SL 5 WF SL 18 hliník 1602612
5.90 €

Univerzálny vonkajší roh typ 2 PARADOR SL 3 SL 5 SL 5 WF SL 18 hliník 1602613
5.90 €

Dřevěná lišta PARADOR SL 18 Dub E001 1745213
17.90 €

Príchytky k lištám PARADOR SL 4 SL 5 SL 5 WF SL 18 červená 475751
18.17 €

Univerzálne ukončenie typ 2 PARADOR SL 3 SL 5 SL 5 WF SL 18 hliník 1602614
5.90 €

Univerzálna spojka typ 2 PARADOR SL 3 SL 5 SL 5 WF SL 18 hliník 1602615
5.90 €

Univerzálny vnútorný roh typ 2 PARADOR SL 3 SL 5 SL 5 WF SL 18 hliník 1602612
5.90 €

Univerzálny vonkajší roh typ 2 PARADOR SL 3 SL 5 SL 5 WF SL 18 hliník 1602613
5.90 €

PARADOR Basic 11-5 Rustikal Dub 1601464 - Drevená podlaha trojvrstvová
71.12 €

PARADOR Basic 11-5 Rustikal Dub 1643835 - Drevená podlaha trojvrstvová
71.12 €

PARADOR Basic 11-5 Character Dub chianti prírodný 1748899 - Drevená podlaha trojvrstvová
57.57 €

PARADOR Basic 11-5 Classic Dub pure 1595165 - Drevená podlaha trojvrstvová
94.39 €

PARADOR Basic 11-5 Natur Buk 1569684 - Drevená podlaha trojvrstvová
43.55 €

PARADOR Basic 11-5 Rustikal Dub Malbec prírodný 1748911 - Drevená podlaha trojvrstvová
43.05 €

PARADOR Basic 11-5 Rustikal Dub 1396114 - Drevená podlaha trojvrstvová
66.77 €

PARADOR Basic 11-5 Rustikal Dub malbec ľahko bielený 1748912 - Drevená podlaha trojvrstvová
43.05 €
Vybrané parametre
- ZačlenenieDrevená podlaha
- Typ podlahyDrevená podlaha trojvrstvová
- Vzor podlahy1 lamela

- Priznaná škára (fáza)4V - mini

- Farebný odtieň podlahyPrírodný dub
- Hrúbka11,5 mm
- Šírka233 mm
- Dĺžka2380 mm
- Drevina podlahyDub
- Štruktúra povrchuKartáčovaná
- Povrchová úpravaLak
- Nášľapná vrstva2,5 mm
- Trieda použitiaBytové a komerčné
- integrovaná podložkaBez podložky
- Tepelný odpor0,077 m²K/W
- Záruka bytová10 let
- VýrobcaPARADOR
- Kolekcia výrobcabasic 11-5
- Vhodné pre podlahové vykurovanieÁno
- VodeodolnéVodeodolné
Vizualizácia dĺžky
popis
PARADOR Basic 11-5 Rustikal Dub kartáčovaný 1697032 je kvalitná drevená podlaha, ktorú teraz kúpite za 276.09 € (obdržíte 1 balenie o celkové ploše 3.882 m2). Podlaha značky PARADOR je určená pre bytové a komerčné využitie. Drevená podlaha PARADOR Basic 11-5 Rustikal Dub kartáčovaný 1697032 je ideálnou voľbou pre všetkých, ktorí hľadajú prírodný dub odtieň podlahy. Pokiaľ vás zaujímajú technické parametre, tak táto podlaha od výrobcu PARADOR má šírku 233 mm a dĺžku 2380 mm. Pre remeselníkov, typ pokládky je zámková a nosný materiál smrek jedľa.
Akčná ponuka
Akcia LIŠTY K PODLAHÁM PARADOR ZADARMO !
K podlahám PARADOR obdržíte lišty v dekore podlahy alebo biele ZADARMO ! Koľko m² podlahy objednáte, toľko metrov líšt obdržíte. Napr. objednáte 50 m² podlahy, obdržíte zadarmo 50 m líšt.
Akcia Pružné profesionálne lepidlo na drevené podlahy
SikaBond®-151 Pružné lepidlo na drevené podlahy
SikaBond®-151 je 1komponentné pružné lepidlo na lepenie všetkých typov drevených podláh a na väčšinu typov podlahových podkladov. Elastické lepidlo sa ľahko rozotiera a drží tvar.
SikaBond®-151 je navrhnutý na celoplošné lepenie drevených podláh.
Spotreba: 800–1000 g/m2, pri aplikácii zubovou stierkou B3
Obsah balenia: 17 kg, ľahko sa aplikuje, ľahko sa čistí, veľmi nízke emisie
Koľko lepidla dostanete? Dostanete lepidlo na celé množstvo zakúpenej podlahy.
Súbory na stiahnutie
parametre
| Začlenenie | Drevená podlaha |
|---|---|
| Typ podlahy | Drevená podlaha trojvrstvová |
| Typ pokládky | Zámková |
| Vzor podlahy | 1 lamela |
| Nosný materiál | Smrek jedľa |
| Priznaná škára (fáza) | 4V - mini |
| Farebný odtieň podlahy | Prírodný dub |
| Hrúbka | 11,5 mm |
| Šírka | 233 mm |
| Dĺžka | 2380 mm |
| Drevina podlahy | Dub |
| Štruktúra povrchu | Kartáčovaná |
| Povrchová úprava | Lak |
| Nášľapná vrstva | 2,5 mm |
| Trieda použitia | Bytové a komerčné |
| integrovaná podložka | Bez podložky |
| Hmotnosť balenia | 21 kg |
| Počet (m²) na palete | 139,7 m² |
| Počet (balenie) na palete | 36 bal. |
| Tepelný odpor | 0,077 m²K/W |
| Záruka bytová | 10 let |
| Vodeodolnosť | Vodeodolná |
| Výrobca | PARADOR |
| Kolekcia výrobca | basic 11-5 |
| Vhodné pre podlahové vykurovanie | Áno |
| Vodeodolné | Vodeodolné |
| Triedenie dreviny | Rustikal |
PARADOR
Podlahy nemeckej značky Parador sa radia medzi naše najpredávanejšie. Patria medzi špičku v oblasti výroby a predaja podlahových krytín a na trhu sú už od roku 1977. Špecializujú sa na vinylové, laminátové a drevené podlahy, ktoré vyrábajú v Rakúsku a Nemecku. Môžu sa pýšiť medzinárodnými oceneniami ako napríklad Red Dot Design Award, či Interior Innovation.



