Úvod Príslušenstvo FLOOR FOREVER
PríslušenstvoMDF lišta FLOOR FOREVER Image 100101
PríslušenstvoLištaMDF lišta FLOOR FOREVER Image 100101
| katalógové číslo | 100101 |
|---|---|
| Materiál | MDF |
| Dĺžka | 2400 mm |
| Výška | 50 mm |
| Šírka | 14 mm |
Odporúčame kúpiť

FLOOR FOREVER Economy vinyl 4003 - Vinylová podlaha celoplošne lepená
20.92 €

FLOOR FOREVER Economy vinyl 4503 - Vinylová podlaha celoplošne lepená
20.92 €

FLOOR FOREVER Economy vinyl click rigid 4003 - Vinylová podlaha zámková rigidná SPC
33.49 €

FLOOR FOREVER Economy vinyl click rigid 4503 - Vinylová podlaha zámková rigidná SPC
33.49 €

FLOOR FOREVER Design vinyl home 3001 - Vinylová podlaha celoplošne lepená
22.17 €

FLOOR FOREVER Design vinyl home 3003 - Vinylová podlaha celoplošne lepená
22.17 €

FLOOR FOREVER Design vinyl home click rigid 3001 - Vinylová podlaha zámková rigidná SPC
37.95 €

FLOOR FOREVER Design vinyl home click rigid 3003 - Vinylová podlaha zámková rigidná SPC
37.95 €

FLOOR FOREVER Design vinyl extreme 3001 - Vinylová podlaha celoplošne lepená
27.99 €

FLOOR FOREVER Design vinyl extreme 3003 - Vinylová podlaha celoplošne lepená
27.99 €

FLOOR FOREVER Design vinyl extreme click rigid 3001 - Vinylová podlaha zámková rigidná SPC
42.43 €

FLOOR FOREVER Design vinyl extreme click rigid 3003 - Vinylová podlaha zámková rigidná SPC
42.43 €

FLOOR FOREVER Design vinyl home click rigid 5005 - Vinylová podlaha zámková rigidná SPC
37.95 €

FLOOR FOREVER Design vinyl extreme 5005 - Vinylová podlaha celoplošne lepená
27.99 €

FLOOR FOREVER Design vinyl extreme click rigid 5005 - Vinylová podlaha zámková rigidná SPC
42.43 €

FLOOR FOREVER Grandissimo Sylt oak brown 99931 - Vinylová podlaha celoplošne lepená
32.45 €

FLOOR FOREVER Grandissimo click rigid Sylt oak brown 99931 - Vinylová podlaha zámková rigidná SPC
44.62 €
FLOOR FOREVER Grandissimo plus Dub aventurin 3025 - Vinylová podlaha celoplošne lepená
FLOOR FOREVER Grandissimo plus Dub achat 3028 - Vinylová podlaha celoplošne lepená

FLOOR FOREVER Grandissimo plus click rigid Dub aventurin 3025 - Vinylová podlaha zámková rigidná SPC
44.62 €

FLOOR FOREVER Grandissimo plus click rigid Dub achat 3028 - Vinylová podlaha zámková rigidná SPC
44.62 €
Vybrané parametre
- ZačleneniePríslušenstvo
- Typ príslušenstvaSoklové lišty
- Typ profiluBežný soklový
- Hĺbka | Šírka14 mm
- Dĺžka2400 mm
- VýrobcaFLOOR FOREVER
- Kolekcia výrobcaImage
- Výška50 mm
parametre
| Začlenenie | Príslušenstvo |
|---|---|
| Typ príslušenstva | Soklové lišty |
| Materiál | MDF |
| Typ profilu | Bežný soklový |
| Hĺbka | Šírka | 14 mm |
| Dĺžka | 2400 mm |
| Obsah škatule | 10 ks |
| Možnosť plastových komponentov | Áno |
| Výrobca | FLOOR FOREVER |
| Kolekcia výrobca | Image |
| Výška | 50 mm |
FLOOR FOREVER
FLOOR FOREVER ponúka široký výber podláh s dlhou životnosťou. Ide o popredného dodávateľa na českom trhu so 17 ročnými skúsenosťami. Užite si dokonalú podobu dreva a vinylu, ktoré odolajú veľkej záťaži. Či už máte deti alebo nezbedných domácich maznáčikov, FLOOR FOREVER vás nikdy nesklame. To vám garantujeme.
