PríslušenstvoLišta PARADOR SL 2 Dub D028 1745482
PríslušenstvoLištaLišta PARADOR SL 2 Dub D028 1745482
| katalógové číslo | 1745482 |
|---|---|
| Materiál | MDF |
| Dekor | Dub |
| Upevnenie | Príchytky |
| Dĺžka | 2200 mm |
| Výška | 50 mm |
| Šírka | 19,5 mm |
Odporúčame kúpiť

PARADOR Basic 600 Dub Valere perlovo sivý bielený 1744355
19.42 €

PARADOR Trendtime 6 Dub Mistral šedý prírodné štruktúra 1567466
33.94 €

PARADOR Trendtime 6 Dub Valere perlovo sivý bielený prírodné štruktúra 1567471
33.94 €

Príchytky k lištám PARADOR SL 2 HL 1 HL 2 HL 3 zelená 475750
18.19 €

Vonkajší roh typ 1 PARADOR SL 2 hliník 279302
5.30 €

Vnútorný roh typ 1 PARADOR SL 2 hliník 279306
5.30 €

Ukončenie typ 2 PARADOR SL 2 hliník 341494
5.30 €

Spojka typ 2 PARADOR SL 2 hliník 341509
5.91 €

Vnútorný roh typ 2 PARADOR SL 2 hliník 341507
5.30 €

Vonkajší roh typ 2 PARADOR SL 2 hliník 341508
5.30 €

PARADOR Basic 600 Dub Valere perlovo sivý bielený 1744355
19.42 €

PARADOR Trendtime 6 Dub Mistral šedý prírodné štruktúra 1567466
33.94 €

PARADOR Trendtime 6 Dub Valere perlovo sivý bielený prírodné štruktúra 1567471
33.94 €

Príchytky k lištám PARADOR SL 2 HL 1 HL 2 HL 3 zelená 475750
18.19 €

Vonkajší roh typ 1 PARADOR SL 2 hliník 279302
5.30 €

Vnútorný roh typ 1 PARADOR SL 2 hliník 279306
5.30 €

Ukončenie typ 2 PARADOR SL 2 hliník 341494
5.30 €

Spojka typ 2 PARADOR SL 2 hliník 341509
5.91 €

Vnútorný roh typ 2 PARADOR SL 2 hliník 341507
5.30 €

Vonkajší roh typ 2 PARADOR SL 2 hliník 341508
5.30 €
Vybrané parametre
- ZačleneniePríslušenstvo
- Typ príslušenstvaSoklové lišty
- Typ profiluBežný soklový
- Systém upevneniaPríchytky
- Hĺbka | Šírka19,5 mm
- Dĺžka2200 mm
- VýrobcaPARADOR
- Kolekcia výrobcaSL 2
- Výška50 mm
parametre
| Začlenenie | Príslušenstvo |
|---|---|
| Typ príslušenstva | Soklové lišty |
| Materiál | MDF |
| Typ profilu | Bežný soklový |
| Systém upevnenia | Príchytky |
| Hĺbka | Šírka | 19,5 mm |
| Dĺžka | 2200 mm |
| Obsah škatule | 36 ks |
| Dekor | Dub |
| Nosič | MDF |
| Vodeodolnosť | impregnácia |
| Možnosť plastových komponentov | Áno |
| Možnosť zauhlovaní | Áno |
| Záruka | 2 let |
| Výrobca | PARADOR |
| Kolekcia výrobca | SL 2 |
| Výška | 50 mm |
PARADOR
Podlahy nemeckej značky Parador sa radia medzi naše najpredávanejšie. Patria medzi špičku v oblasti výroby a predaja podlahových krytín a na trhu sú už od roku 1977. Špecializujú sa na vinylové, laminátové a drevené podlahy, ktoré vyrábajú v Rakúsku a Nemecku. Môžu sa pýšiť medzinárodnými oceneniami ako napríklad Red Dot Design Award, či Interior Innovation.


