PríslušenstvoLišta BARLINEK P6P Dub P6P01331A
PríslušenstvoLištaLišta BARLINEK P6P Dub P6P01331A
| katalógové číslo | P6P01331A |
|---|---|
| Materiál | Drevo |
| Dekor | Dub |
| Dĺžka | 2200 mm |
| Výška | 60 mm |
| Šírka | 15,5 mm |
Odporúčame kúpiť
BARLINEK Pure Piccolo Dub coconut 1WG000615 - Drevená podlaha trojvrstvová
BARLINIEK Pure Grande Dub creme brulee 1WG000628 - Drevená podlaha trojvrstvová
BARLINIEK Pure Grande Dub dartmoor 1WG000860 - Drevená podlaha trojvrstvová
BARLINEK Pure Grande Dub dartmoor 1WG000758 - Drevená podlaha trojvrstvová
BARLINEK Pure vintage Grande Dub ivory 1WG000626 - Drevená podlaha trojvrstvová
BARLINEK Senses Dub sense 1WG000634 - Drevená podlaha trojvrstvová
BARLINEK Life molti Jasan severn 3WG000706 - Drevená podlaha trojvrstvová
BARLINEK Promo Dub dartmoor herringbone 1WC000036 - Drevená podlaha trojvrstvová
BARLINEK Promo Dub salt herringbone 1WC000035 - Drevená podlaha trojvrstvová
BARLINEK Pure Piccolo Dub coconut 1WG000615 - Drevená podlaha trojvrstvová
BARLINIEK Pure Grande Dub creme brulee 1WG000628 - Drevená podlaha trojvrstvová
BARLINIEK Pure Grande Dub dartmoor 1WG000860 - Drevená podlaha trojvrstvová
BARLINEK Pure Grande Dub dartmoor 1WG000758 - Drevená podlaha trojvrstvová
BARLINEK Pure vintage Grande Dub ivory 1WG000626 - Drevená podlaha trojvrstvová
BARLINEK Senses Dub sense 1WG000634 - Drevená podlaha trojvrstvová
BARLINEK Life molti Jasan severn 3WG000706 - Drevená podlaha trojvrstvová
BARLINEK Promo Dub dartmoor herringbone 1WC000036 - Drevená podlaha trojvrstvová
BARLINEK Promo Dub salt herringbone 1WC000035 - Drevená podlaha trojvrstvová
Vybrané parametre
- ZačleneniePríslušenstvo
- Typ príslušenstvaSoklové lišty
- Typ profiluBežný soklový
- Hĺbka | Šírka15,5 mm
- Dĺžka2200 mm
- VýrobcaBARLINEK
- Kolekcia výrobcaP6P
- Výška60 mm
parametre
| Začlenenie | Príslušenstvo |
|---|---|
| Typ príslušenstva | Soklové lišty |
| Materiál | Drevo |
| Typ profilu | Bežný soklový |
| Hĺbka | Šírka | 15,5 mm |
| Dĺžka | 2200 mm |
| Dekor | Dub |
| Možnosť zauhlovaní | Áno |
| Záruka | 2 let |
| Výrobca | BARLINEK |
| Kolekcia výrobca | P6P |
| Výška | 60 mm |
BARLINEK
Podlaha BARLINEK vyrobená zo skutočného dreva je prírodný a ušľachtilý produkt. Dokonale tlmí hluk a vďaka schopnosti absorbovať vlhkosť reguluje mikroklímu miestnosti. Podlaha zároveň poskytuje možnosť viacnásobného brúsenia a renovácie laku. Drevené podlahy BARLINEK sa vyrábajú už od roku 1946 a sú veľmi obľúbené v Európe aj zámorí.


