PríslušenstvoLišta 1FLOOR LC58 Alvorada 1958240058
PríslušenstvoLištaLišta 1FLOOR LC58 Alvorada 1958240058
| katalógové číslo | LC58 1958240058 |
|---|---|
| Materiál | MDF |
| Upevnenie | Lepenie |
| Dĺžka | 2400 mm |
| Výška | 58 mm |
| Šírka | 19 mm |
parametre
| Začlenenie | Príslušenstvo |
|---|---|
| Typ príslušenstva | Soklové lišty |
| Materiál | MDF |
| Typ profilu | Bežný soklový |
| Systém upevnenia | Lepenie |
| Hĺbka | Šírka | 19 mm |
| Dĺžka | 2400 mm |
| Nosič | MDF |
| Výrobca | 1FLOOR |
| Výška | 58 mm |
1FLOOR
Obľúbené dekory dubu, buku alebo borovice sú vám k dispozícií v ponuke podláh 1FLOOR. Sú protisklzové, tlmia nárazový hluk, odolávajú UV žiareniu a sú stálofarebné.