Vinylová podlahaKRONOSPAN Rocko Humidor R082
Vinylová podlaha zámková rigidná SPC
Vinylová podlahaKRONOSPAN Rocko Humidor R082
Vinylová podlaha zámková rigidná SPC
Produkt nie je určený na predaj. Nájsť podobný.Odporúčame kúpiť
popis
Od ostatných konštrukcií sa líši úplne unikátnym jadrom, tvoreným z viacerých než 70% prírodným mramorom.
Tento základ zaručuje podlahovému dielcami mimoriadnu rozmerovú stabilitu.
- Naša SPC tvorí z viac ako 70% mramor
- Materiál jadra je naše SPC tvrdým a odolným
- SPC jadro je zakončené tlačou dekoru, ktorý je chránený vysoko odolným UV povlakom
- Akustický komfort vďaka vrstve znižujúca hlučnosť
- Vysoká rozmerová stálosť vďaka obsahu mramoru
- Nekopírujú podklad, teda vhodné aj na nie celkom optimálne pripravený podklad
- Rozmerovo stále aj pri vysokých zmenách teplôt
- Je možné pokladať v kuchyniach, kúpeľniach a zimných záhradách
- Ide o výrobok produkovaný v Európe
parametre
| Začlenenie | Vinylová podlaha |
|---|---|
| Typ podlahy | Vinylová podlaha zámková rigidná SPC |
| Typ pokládky | Zámková |
| Vzor podlahy | 1 lamela |
| Nosný materiál | Kompozitný nosič rigidný SPC |
| Priznaná škára (fáza) | 4V |
| Farebný odtieň podlahy | Tmavo hnedý |
| Hrúbka | 5 mm |
| Šírka | 192 mm |
| Dĺžka | 1210 mm |
| Drevina podlahy | Ostatné |
| Štruktúra povrchu | Drevená |
| integrovaná podložka | Penová akustická podložka |
| Trieda použitia | Bytové a komerčné |
| Odolnosť (trieda záťaže) | 34 |
| Hmotnosť balenia | 17,9 kg |
| Počet (m²) na palete | 98,2 m² |
| Tepelný odpor | 0,010 m²K/W |
| Počet (balenie) na palete | 52 bal. |
| Záruka bytová | 30 let |
| Vodeodolnosť | Vodeodolná |
| Výrobca | KRONOSPAN |
| Kolekcia výrobca | Rocko |
| Vhodné pre podlahové vykurovanie | Áno |
| Vodeodolné | Vodeodolné |


