Drevená podlahaHARO Dub harmony 547080
Drevená podlaha trojvrstvová
Drevená podlahaHARO Dub harmony 547080
Drevená podlaha trojvrstvová
Produkt nie je určený na predaj. Nájsť podobný.popis
HARO Dub harmony 547080 je kvalitná drevená podlaha, ktorú teraz kúpite za 238.70 € (obdržíte 1 balenie o celkové ploše 3.168 m2). Podlaha značky HARO je určená pre bytové a komerčné využitie. Drevená podlaha HARO Dub harmony 547080 je ideálnou voľbou pre všetkých, ktorí hľadajú svetlohnedý odtieň podlahy. Pokiaľ vás zaujímajú technické parametre, tak táto podlaha od výrobcu HARO má šírku 180 mm a dĺžku 1220 mm. Pre remeselníkov, typ pokládky je zámková a nosný materiál smrk.
parametre
| Začlenenie | Drevená podlaha |
|---|---|
| Typ podlahy | Drevená podlaha trojvrstvová |
| Typ pokládky | Zámková |
| Vzor podlahy | 1 lamela |
| Nosný materiál | Smrk |
| Priznaná škára (fáza) | 4V |
| Farebný odtieň podlahy | Svetlohnedý |
| Hrúbka | 13,5 mm |
| Šírka | 180 mm |
| Dĺžka | 1220 mm |
| Drevina podlahy | Dub |
| Štruktúra povrchu | Kartáčovaná |
| Povrchová úprava | Olej |
| Nášľapná vrstva | 3,5 mm |
| Trieda použitia | Bytové a komerčné |
| Tepelná vodivosť | 0,12 W/m.k |
| Vodeodolnosť | Vodeodolná |
| Výrobca | HARO |
| Vhodné pre podlahové vykurovanie | Áno |
| Vodeodolné | Vodeodolné |
| Triedenie dreviny | Harmony |