Drevená podlahaHARO Dub gaia 538615
Drevená podlaha trojvrstvová
Drevená podlahaHARO Dub gaia 538615
Drevená podlaha trojvrstvová
Produkt nie je určený na predaj. Nájsť podobný.popis
HARO Dub gaia 538615 je kvalitná drevená podlaha, ktorú teraz kúpite za 109.81 € (obdržíte 1 balenie o celkové ploše 2.387 m2). Podlaha značky HARO je určená pre bytové a komerčné využitie. Drevená podlaha HARO Dub gaia 538615 je ideálnou voľbou pre všetkých, ktorí hľadajú svetlohnedý odtieň podlahy. Pokiaľ vás zaujímajú technické parametre, tak táto podlaha od výrobcu HARO má šírku 180 mm a dĺžku 2210 mm. Pre remeselníkov, typ pokládky je zámková a nosný materiál hdf.
parametre
| Začlenenie | Drevená podlaha |
|---|---|
| Typ podlahy | Drevená podlaha trojvrstvová |
| Typ pokládky | Zámková |
| Vzor podlahy | 3 lamela |
| Nosný materiál | HDF |
| Farebný odtieň podlahy | Svetlohnedý |
| Hrúbka | 11 mm |
| Šírka | 180 mm |
| Dĺžka | 2210 mm |
| Drevina podlahy | Dub |
| Povrchová úprava | Lak |
| Nášľapná vrstva | 2,5 mm |
| Trieda použitia | Bytové a komerčné |
| integrovaná podložka | Bez podložky |
| Hmotnosť balenia | 21,5 kg |
| Počet (m²) na palete | 76,5 m² |
| Počet (balenie) na palete | 32 bal. |
| Tepelná vodivosť | 0,15 W/m.k |
| Vodeodolnosť | Vodeodolná |
| Výrobca | HARO |
| Vhodné pre podlahové vykurovanie | Áno |
| Vodeodolné | Vodeodolné |