PVCGERFLOR Nerok Newport natural GERNK55 GERNK70 2245
PVCGERFLOR Nerok Newport natural GERNK55 GERNK70 2245
| Zobraziť celú kolekciu | Nerok |
|---|---|
| katalógové číslo | 28132245 |
| Cena za m 2 (s DPH) | |
| Cena za m 2 (bez DPH) | 14.91 € |
| Zľava na m2 | −2 €10% |
parametre
| Začlenenie | PVC |
|---|---|
| Typ podlahy | PVC |
| Typ pokládky | Volne vložená |
| Farebný odtieň podlahy | Svetlohnedý |
| Hrúbka | 2 mm |
| Povrchová úprava | PUR |
| Trieda použitia | Bytové a komerčné |
| Odolnosť (trieda záťaže) | 42 |
| Záruka bytová | 5 let |
| Vodeodolnosť | Vodeodolná |
| Možnosť rezu | Áno |
| Hmotnosť | 2,6 kg/m² |
| Spodná vrstva | Kompaktná podkladová vrstva |
| Výrobca | GERFLOR |
| Kolekcia výrobca | Nerok |
| Vhodné pre podlahové vykurovanie | Áno |
| Vodeodolné | Vodeodolné |
| Dĺžka rolky (m) | 20 m |
GERFLOR
GERFLOR je mezinárodnou spoločnosťou zaoberajúcou sa výrobou PVC a vinylových podlahových krytin pre komerčné aj domáce využitie. Ponúka inovatívne, designové a ekologicky šetrné riešenie podláh. Gerflor ako popredný výrobca vinylových podláh má zastúpenie vo viac než 100 krajinách sveta.