Vinylová podlahaGERFLOR Creation 55 Cedar pure GERC55 0849
Vinylová podlaha celoplošne lepená
Vinylová podlahaGERFLOR Creation 55 Cedar pure GERC55 0849
Vinylová podlaha celoplošne lepená
Produkt nie je určený na predaj. Nájsť podobný.Odporúčame kúpiť

Lišta GERFLOR Original MDF Cedar pure S025
9.67 €

Lišta GERFLOR Original MDF Biela blanc a peindre paint white S001
9.67 €

9.77 €

GERFLOR Creation core 40 dry back Twist GERC40 0504 - Vinylová podlaha celoplošne lepená
26.60 €

GERFLOR Creation core 55 dry back White lime GERC55 0584 - Vinylová podlaha celoplošne lepená
31.05 €

GERFLOR Creation core 40 dry back Quartet honey GERC40 0870 - Vinylová podlaha celoplošne lepená
26.60 €

GERFLOR Creation core 55 dry back Cedar brown GERC55 0850 - Vinylová podlaha celoplošne lepená
31.05 €

GERFLOR Creation core 55 Charming oak grey GERC55 1279 - Vinylová podlaha celoplošne lepená
33.70 €

GERFLOR Creation core 40 dry back Cedar brown GERC40 0850 - Vinylová podlaha celoplošne lepená
26.60 €

GERFLOR Creation core 40 dry back Long board GERC40 0455 - Vinylová podlaha celoplošne lepená
26.60 €

GERFLOR Creation core 55 Charming oak beige GERC55 1278 - Vinylová podlaha celoplošne lepená
33.70 €

Lišta GERFLOR Original MDF Cedar pure S025
9.67 €

Lišta GERFLOR Original MDF Biela blanc a peindre paint white S001
9.67 €

9.77 €

GERFLOR Creation core 40 dry back Twist GERC40 0504 - Vinylová podlaha celoplošne lepená
26.60 €

GERFLOR Creation core 55 dry back White lime GERC55 0584 - Vinylová podlaha celoplošne lepená
31.05 €

GERFLOR Creation core 40 dry back Quartet honey GERC40 0870 - Vinylová podlaha celoplošne lepená
26.60 €

GERFLOR Creation core 55 dry back Cedar brown GERC55 0850 - Vinylová podlaha celoplošne lepená
31.05 €

GERFLOR Creation core 55 Charming oak grey GERC55 1279 - Vinylová podlaha celoplošne lepená
33.70 €

GERFLOR Creation core 40 dry back Cedar brown GERC40 0850 - Vinylová podlaha celoplošne lepená
26.60 €

GERFLOR Creation core 40 dry back Long board GERC40 0455 - Vinylová podlaha celoplošne lepená
26.60 €

GERFLOR Creation core 55 Charming oak beige GERC55 1278 - Vinylová podlaha celoplošne lepená
33.70 €
Vybrané parametre
- ZačlenenieVinylová podlaha
- Typ podlahyVinylová podlaha celoplošne lepená
- Vzor podlahy1 lamela

- Priznaná škára (fáza)4V

- Farebný odtieň podlahySvetlohnedý
- Hrúbka2,5 mm
- Šírka230 mm
- Dĺžka1500 mm
- Drevina podlahyCéder
- Povrchová úpravaProtecshield
- Nášľapná vrstva0,55 mm
- Trieda použitiaBytové a komerčné
- Odolnosť (trieda záťaže)42
- Tepelná vodivosť0,25 W/m.k
- VýrobcaGERFLOR
- Kolekcia výrobcaCreation 55
- VodeodolnéVodeodolné
Vizualizácia dĺžky
popis
GERFLOR Creation 55 Cedar pure GERC55 0849 je kvalitná vinylová podlaha, ktorú teraz kúpite za 96.56 € (obdržíte 1 balenie o celkové ploše 3.11 m2). Podlaha značky GERFLOR je určená pre bytové a komerčné využitie. Vinylová podlaha GERFLOR Creation 55 Cedar pure GERC55 0849 je ideálnou voľbou pre všetkých, ktorí hľadajú svetlohnedý odtieň podlahy. Pokiaľ vás zaujímajú technické parametre, tak táto podlaha od výrobcu GERFLOR má šírku 230 mm a dĺžku 1500 mm. Pre remeselníkov, typ pokládky je lepená a nosný materiál vinyl.
parametre
| Začlenenie | Vinylová podlaha |
|---|---|
| Typ podlahy | Vinylová podlaha celoplošne lepená |
| Typ pokládky | Lepená |
| Vzor podlahy | 1 lamela |
| Nosný materiál | Vinyl |
| Priznaná škára (fáza) | 4V |
| Farebný odtieň podlahy | Svetlohnedý |
| Hrúbka | 2,5 mm |
| Šírka | 230 mm |
| Dĺžka | 1500 mm |
| Drevina podlahy | Céder |
| Povrchová úprava | Protecshield |
| Nášľapná vrstva | 0,55 mm |
| Trieda použitia | Bytové a komerčné |
| Odolnosť (trieda záťaže) | 42 |
| Tepelná vodivosť | 0,25 W/m.k |
| Vodeodolnosť | Vodeodolná |
| Výrobca | GERFLOR |
| Kolekcia výrobca | Creation 55 |
| Vodeodolné | Vodeodolné |
GERFLOR
GERFLOR je mezinárodnou spoločnosťou zaoberajúcou sa výrobou PVC a vinylových podlahových krytin pre komerčné aj domáce využitie. Ponúka inovatívne, designové a ekologicky šetrné riešenie podláh. Gerflor ako popredný výrobca vinylových podláh má zastúpenie vo viac než 100 krajinách sveta.



