Vinylová podlahaGERFLOR Creation 40 Bloom uni cream GERC40 1600
Vinylová podlaha celoplošne lepená
Vinylová podlahaGERFLOR Creation 40 Bloom uni cream GERC40 1600
Vinylová podlaha celoplošne lepená
| Zobraziť celú kolekciu | Creation 40 |
|---|---|
| katalógové číslo | 41881600 |
| Cena za m 2 (s DPH) | |
| Cena za m 2 (bez DPH) | 25.06 € |
| Zľava na m2 | −3.37 €10% |
Odporúčame kúpiť
popis
Creation 40 je rozšírením kolekcie lepených dielcov medzi variantom s nášľapnou vrstvou 0,3 a 0,5 mm. Celková hrúbka je 2 mm a nášľapná vrstva 0,4 mm. S úžitkovou triedou 32 ide o ideálnu voľbu pre zákazníkov, ktorí vyžadujú vyššiu odolnosť podlahy na inštaláciu v domoch a bytoch za priaznivejšiu cenu. Podlaha je taktiež vhodná do komerčných priestorov. Povrchová úprava ProtecShield™ zvyšuje odolnosť proti mikroškrabancom a zaisťuje jednoduchú údržbu.
parametre
| Začlenenie | Vinylová podlaha |
|---|---|
| Typ podlahy | Vinylová podlaha celoplošne lepená |
| Typ pokládky | Lepená |
| Vzor podlahy | Dlažba |
| Nosný materiál | Vinyl |
| Priznaná škára (fáza) | 4V - mini |
| Farebný odtieň podlahy | Svetlohnedý |
| Hrúbka | 2 mm |
| Šírka | 457 mm |
| Dĺžka | 914 mm |
| Povrchová úprava | Protecshield |
| Nášľapná vrstva | 0,4 mm |
| Trieda použitia | Bytové a komerčné |
| Odolnosť (trieda záťaže) | 41 |
| Tepelná vodivosť | 0,25 W/m.k |
| Záruka bytová | 12 let |
| Vodeodolnosť | Vodeodolná |
| Výrobca | GERFLOR |
| Kolekcia výrobca | Creation 40 |
| Vodeodolné | Vodeodolné |
GERFLOR
GERFLOR je mezinárodnou spoločnosťou zaoberajúcou sa výrobou PVC a vinylových podlahových krytin pre komerčné aj domáce využitie. Ponúka inovatívne, designové a ekologicky šetrné riešenie podláh. Gerflor ako popredný výrobca vinylových podláh má zastúpenie vo viac než 100 krajinách sveta.













