Vinylová podlahaGERFLOR Creation 30 Quartet honey GERC30 0870
Vinylová podlaha celoplošne lepená
Vinylová podlahaGERFLOR Creation 30 Quartet honey GERC30 0870
Vinylová podlaha celoplošne lepená
| Zobraziť celú kolekciu | Creation 30 |
|---|---|
| katalógové číslo | 41870870 |
| Cena za m 2 (s DPH) | |
| Cena za m 2 (bez DPH) | 21.39 € |
| Zľava na m2 | −2.88 €10% |
Odporúčame kúpiť
popis
Creation 30 je základná kolekcia lepených vinylových dielcov určených predovšetkým na bytové využitie. Okrem toho je ideálny pre projekty, rekonštrukcie alebo výstavby hotelov. Tu je táto podlaha využívaná najviac do izieb. Celková hrúbka je 2 mm a nášľapná vrstva 0,3 mm. Úžitková trieda 31. Povrchová úprava Protecshield zvyšuje odolnosť proti mikroškrabancom a zaisťuje jednoduchú údržbu. Tento výrobok je najčastejšie používaný vo veľkých bytových projektoch.
parametre
| Začlenenie | Vinylová podlaha |
|---|---|
| Typ podlahy | Vinylová podlaha celoplošne lepená |
| Typ pokládky | Lepená |
| Vzor podlahy | 1 lamela |
| Nosný materiál | Vinyl |
| Priznaná škára (fáza) | 4V - mini |
| Farebný odtieň podlahy | Svetlohnedý |
| Hrúbka | 2 mm |
| Šírka | 184 mm |
| Dĺžka | 1219 mm |
| Povrchová úprava | Protecshield |
| Nášľapná vrstva | 0,3 mm |
| Trieda použitia | Bytové |
| Odolnosť (trieda záťaže) | 31 |
| Tepelná vodivosť | 0,25 W/m.k |
| Záruka bytová | 12 let |
| Vodeodolnosť | Vodeodolná |
| Výrobca | GERFLOR |
| Kolekcia výrobca | Creation 30 |
| Vodeodolné | Vodeodolné |
GERFLOR
GERFLOR je mezinárodnou spoločnosťou zaoberajúcou sa výrobou PVC a vinylových podlahových krytin pre komerčné aj domáce využitie. Ponúka inovatívne, designové a ekologicky šetrné riešenie podláh. Gerflor ako popredný výrobca vinylových podláh má zastúpenie vo viac než 100 krajinách sveta.














