Vinylová podlahaGERFLOR Creation 30 Bloom uni clear GERC30 1599
Vinylová podlaha celoplošne lepená
Vinylová podlahaGERFLOR Creation 30 Bloom uni clear GERC30 1599
Vinylová podlaha celoplošne lepená
| Zobraziť celú kolekciu | Creation 30 |
|---|---|
| katalógové číslo | 41831599 |
| Cena za m 2 (s DPH) | |
| Cena za m 2 (bez DPH) | 22.31 € |
| Zľava na m2 | −3 €10% |
Odporúčame kúpiť
popis
Creation 30 je základná kolekcia lepených vinylových dielcov určených predovšetkým na bytové využitie. Okrem toho je ideálny pre projekty, rekonštrukcie alebo výstavby hotelov. Tu je táto podlaha využívaná najviac do izieb. Celková hrúbka je 2 mm a nášľapná vrstva 0,3 mm. Úžitková trieda 31. Povrchová úprava Protecshield zvyšuje odolnosť proti mikroškrabancom a zaisťuje jednoduchú údržbu. Tento výrobok je najčastejšie používaný vo veľkých bytových projektoch.
parametre
| Začlenenie | Vinylová podlaha |
|---|---|
| Typ podlahy | Vinylová podlaha celoplošne lepená |
| Typ pokládky | Lepená |
| Vzor podlahy | Dlažba |
| Nosný materiál | Vinyl |
| Priznaná škára (fáza) | 4V - mini |
| Farebný odtieň podlahy | Šedý |
| Hrúbka | 2 mm |
| Šírka | 457 mm |
| Dĺžka | 914 mm |
| Štruktúra povrchu | Kamenná |
| Povrchová úprava | Protecshield |
| Nášľapná vrstva | 0,3 mm |
| Trieda použitia | Bytové |
| Odolnosť (trieda záťaže) | 31 |
| Tepelná vodivosť | 0,25 W/m.k |
| Záruka bytová | 12 let |
| Vodeodolnosť | Vodeodolná |
| Výrobca | GERFLOR |
| Kolekcia výrobca | Creation 30 |
| Vodeodolné | Vodeodolné |
GERFLOR
GERFLOR je mezinárodnou spoločnosťou zaoberajúcou sa výrobou PVC a vinylových podlahových krytin pre komerčné aj domáce využitie. Ponúka inovatívne, designové a ekologicky šetrné riešenie podláh. Gerflor ako popredný výrobca vinylových podláh má zastúpenie vo viac než 100 krajinách sveta.













