Vinylová podlahaFORBO Novilon vinyl Dub medium 60300DR4
Vinylová podlaha celoplošne lepená
Vinylová podlahaFORBO Novilon vinyl Dub medium 60300DR4
Vinylová podlaha celoplošne lepená
Produkt nie je určený na predaj. Nájsť podobný.Odporúčame kúpiť
popis
FORBO Novilon vinyl Dub medium 60300DR4 je kvalitná vinylová podlaha, ktorú teraz kúpite za 156.87 € (obdržíte 1 balenie o celkové ploše 6.3 m2). Podlaha značky FORBO je určená pre bytové a komerčné využitie. Vinylová podlaha FORBO Novilon vinyl Dub medium 60300DR4 je ideálnou voľbou pre všetkých, ktorí hľadajú svetlohnedý odtieň podlahy. Pokiaľ vás zaujímajú technické parametre, tak táto podlaha od výrobcu FORBO má šírku 280 mm a dĺžku 1500 mm. Pre remeselníkov, typ pokládky je lepená a nosný materiál vinyl.
parametre
| Začlenenie | Vinylová podlaha |
|---|---|
| Typ podlahy | Vinylová podlaha celoplošne lepená |
| Typ pokládky | Lepená |
| Vzor podlahy | 1 lamela |
| Nosný materiál | Vinyl |
| Priznaná škára (fáza) | 4V |
| Farebný odtieň podlahy | Svetlohnedý |
| Hrúbka | 2 mm |
| Šírka | 280 mm |
| Dĺžka | 1500 mm |
| Drevina podlahy | Dub |
| Nášľapná vrstva | 0,4 mm |
| Trieda použitia | Bytové a komerčné |
| Odolnosť (trieda záťaže) | 32 |
| Hmotnosť balenia | 18,5 kg |
| Počet (m²) na palete | 340 m² |
| Počet (balenie) na palete | 54 bal. |
| Záruka bytová | 20 let |
| Vodeodolnosť | Vodeodolná |
| Výrobca | FORBO |
| Kolekcia výrobca | Novilon vinyl |
| Vhodné pre podlahové vykurovanie | Áno |
| Vodeodolné | Vodeodolné |
FORBO
FORBO je prírodná designová podlaha, dostupná v neprebernom množstve vzhľadových variantov.








