Vinylová podlahaFORBO Novilon vinyl Biely piesok 62488DR4
Vinylová podlaha celoplošne lepená
Vinylová podlahaFORBO Novilon vinyl Biely piesok 62488DR4
Vinylová podlaha celoplošne lepená
Produkt nie je určený na predaj. Nájsť podobný.Odporúčame kúpiť
popis
FORBO Novilon vinyl Biely piesok 62488DR4 je kvalitná vinylová podlaha, ktorú teraz kúpite za 89.60 € (obdržíte 1 balenie o celkové ploše 3.75 m2). Podlaha značky FORBO je určená pre bytové a komerčné využitie. Vinylová podlaha FORBO Novilon vinyl Biely piesok 62488DR4 je ideálnou voľbou pre všetkých, ktorí hľadajú biele a svetlé dekory odtieň podlahy. Pokiaľ vás zaujímajú technické parametre, tak táto podlaha od výrobcu FORBO má šírku 500 mm a dĺžku 500 mm. Pre remeselníkov, typ pokládky je lepená a nosný materiál vinyl.
parametre
| Začlenenie | Vinylová podlaha |
|---|---|
| Typ podlahy | Vinylová podlaha celoplošne lepená |
| Typ pokládky | Lepená |
| Vzor podlahy | 1 lamela |
| Nosný materiál | Vinyl |
| Priznaná škára (fáza) | 4V |
| Farebný odtieň podlahy | Biele a svetlé dekory |
| Hrúbka | 2 mm |
| Šírka | 500 mm |
| Dĺžka | 500 mm |
| Drevina podlahy | Ostatné |
| Nášľapná vrstva | 0,4 mm |
| Trieda použitia | Bytové a komerčné |
| Odolnosť (trieda záťaže) | 32 |
| Hmotnosť balenia | 11 kg |
| Počet (m²) na palete | 315 m² |
| Počet (balenie) na palete | 84 bal. |
| Záruka bytová | 20 let |
| Vodeodolnosť | Vodeodolná |
| Výrobca | FORBO |
| Kolekcia výrobca | Novilon vinyl |
| Vhodné pre podlahové vykurovanie | Áno |
| Vodeodolné | Vodeodolné |
FORBO
FORBO je prírodná designová podlaha, dostupná v neprebernom množstve vzhľadových variantov.








