Úvod Vinylová podlaha FALQUON THE FLOOR
Vinylová podlahaFALQUON THE FLOOR Wood Dub riley P1004
Vinylová podlaha celoplošne lepená
Vinylová podlahaFALQUON THE FLOOR Wood Dub riley P1004
Vinylová podlaha celoplošne lepená
Produkt nie je určený na predaj. Nájsť podobný.Odporúčame kúpiť
FALQUON THE FLOOR Wood Dub ľadový P1007 5G - Vinylová podlaha zámková rigidná SPC
FALQUON THE FLOOR Wood Dub Honey P7001 5G - Vinylová podlaha zámková rigidná SPC
FALQUON THE FLOOR Wood Dub tuscon P6001 5G - Vinylová podlaha zámková rigidná SPC
FALQUON THE FLOOR Wood Dub dillon P1001 5G - Vinylová podlaha zámková rigidná SPC
FALQUON THE FLOOR Wood Dub riley P1004 5G - Vinylová podlaha zámková rigidná SPC
FALQUON THE FLOOR Wood Dub Portland P1005 5G - Vinylová podlaha zámková rigidná SPC
FALQUON THE FLOOR Wood Dub Calm P6003 5G - Vinylová podlaha zámková rigidná SPC
FALQUON THE FLOOR Wood Dub vail P1003 5G - Vinylová podlaha zámková rigidná SPC
FALQUON THE FLOOR Wood Dub ľadový P1007 5G - Vinylová podlaha zámková rigidná SPC
FALQUON THE FLOOR Wood Dub Honey P7001 5G - Vinylová podlaha zámková rigidná SPC
FALQUON THE FLOOR Wood Dub tuscon P6001 5G - Vinylová podlaha zámková rigidná SPC
FALQUON THE FLOOR Wood Dub dillon P1001 5G - Vinylová podlaha zámková rigidná SPC
FALQUON THE FLOOR Wood Dub riley P1004 5G - Vinylová podlaha zámková rigidná SPC
FALQUON THE FLOOR Wood Dub Portland P1005 5G - Vinylová podlaha zámková rigidná SPC
FALQUON THE FLOOR Wood Dub Calm P6003 5G - Vinylová podlaha zámková rigidná SPC
FALQUON THE FLOOR Wood Dub vail P1003 5G - Vinylová podlaha zámková rigidná SPC
Vybrané parametre
- ZačlenenieVinylová podlaha
- Typ podlahyVinylová podlaha celoplošne lepená
- Vzor podlahy1 lamela

- Priznaná škára (fáza)4V

- Farebný odtieň podlahyTmavo hnedý
- Hrúbka2,5 mm
- Šírka200 mm
- Dĺžka1200 mm
- Drevina podlahyDub
- Štruktúra povrchuDrevená
- Trieda použitiaBytové a komerčné
- integrovaná podložkaBez podložky
- Odolnosť (trieda záťaže)33
- VýrobcaFALQUON THE FLOOR
- Kolekcia výrobcaFalquon the floor Wood
- Vhodné pre podlahové vykurovanieÁno
- VodeodolnéVodeodolné
Vizualizácia dĺžky
popis
FALQUON THE FLOOR Wood Dub riley P1004 je kvalitná vinylová podlaha, ktorú teraz kúpite za 133.03 € (obdržíte 1 balenie o celkové ploše 3.84 m2). Podlaha značky FALQUON THE FLOOR je určená pre bytové a komerčné využitie. Vinylová podlaha FALQUON THE FLOOR Wood Dub riley P1004 je ideálnou voľbou pre všetkých, ktorí hľadajú tmavo hnedý odtieň podlahy. Pokiaľ vás zaujímajú technické parametre, tak táto podlaha od výrobcu FALQUON THE FLOOR má šírku 200 mm a dĺžku 1200 mm. Pre remeselníkov, typ pokládky je lepená a nosný materiál vinyl.
parametre
| Začlenenie | Vinylová podlaha |
|---|---|
| Typ podlahy | Vinylová podlaha celoplošne lepená |
| Typ pokládky | Lepená |
| Vzor podlahy | 1 lamela |
| Nosný materiál | Vinyl |
| Priznaná škára (fáza) | 4V |
| Farebný odtieň podlahy | Tmavo hnedý |
| Hrúbka | 2,5 mm |
| Šírka | 200 mm |
| Dĺžka | 1200 mm |
| Drevina podlahy | Dub |
| Štruktúra povrchu | Drevená |
| Trieda použitia | Bytové a komerčné |
| integrovaná podložka | Bez podložky |
| Odolnosť (trieda záťaže) | 33 |
| Hmotnosť balenia | 19,6 kg |
| Vodeodolnosť | Vodeodolná |
| Výrobca | FALQUON THE FLOOR |
| Kolekcia výrobca | Falquon the floor Wood |
| Vhodné pre podlahové vykurovanie | Áno |
| Vodeodolné | Vodeodolné |





