Laminátová podlahaEUROWOOD Purus Dub sagerau 45365/2904 2904
Laminátová podlahaEUROWOOD Purus Dub sagerau 45365/2904 2904
Produkt nie je určený na predaj. Nájsť podobný.Odporúčame kúpiť
popis
EUROWOOD Purus Dub sagerau 45365/2904 2904 je kvalitná laminátová podlaha, ktorú teraz kúpite za 36.06 € (obdržíte 1 balenie o celkové ploše 2.131 m2). Podlaha značky EUROWOOD je určená pre bytové a komerčné využitie. Laminátová podlaha EUROWOOD Purus Dub sagerau 45365/2904 2904 je ideálnou voľbou pre všetkých, ktorí hľadajú svetlohnedý odtieň podlahy. Pokiaľ vás zaujímajú technické parametre, tak táto podlaha od výrobcu EUROWOOD má šírku 193 mm a dĺžku 1380 mm. Pre remeselníkov, typ pokládky je zámková a nosný materiál hdf.
parametre
| Začlenenie | Laminátová podlaha |
|---|---|
| Typ podlahy | Laminátová podlaha |
| Typ pokládky | Zámková |
| Vzor podlahy | 2 lamela |
| Nosný materiál | HDF |
| Priznaná škára (fáza) | Bez V - špáry |
| Farebný odtieň podlahy | Svetlohnedý |
| Hrúbka | 8 mm |
| Šírka | 193 mm |
| Dĺžka | 1380 mm |
| Drevina podlahy | Dub |
| Štruktúra povrchu | Rustikálna |
| Trieda použitia | Bytové a komerčné |
| integrovaná podložka | Bez podložky |
| Odolnosť (trieda záťaže) | 32 |
| Hmotnosť balenia | 15 kg |
| Počet (m²) na palete | 119,3 m² |
| Počet (balenie) na palete | 56 bal. |
| Vodeodolnosť | Vodeodolná |
| Výrobca | EUROWOOD |
| Kolekcia výrobca | Purus |
| Vhodné pre podlahové vykurovanie | Áno |
| Vodeodolné | Vodeodolné |
EUROWOOD
Spoločnosť JAF HOLZ predstavuje vlastnú značku EUROWOOD. Funkčný a zároveň pestrý podlahový program, pri ktorého výrobe je zúročená dlhoročná podlahárská tradícia.








