PríslušenstvoDýhovaná lišta EUROWOOD E1344
PríslušenstvoLištaDýhovaná lišta EUROWOOD E1344
| katalógové číslo | E1344 |
|---|---|
| Materiál | Drevo |
| Dĺžka | 2500 mm |
| Výška | 40 mm |
| Šírka | 18 mm |
Odporúčame kúpiť
parametre
| Začlenenie | Príslušenstvo |
|---|---|
| Typ príslušenstva | Soklové lišty |
| Materiál | Drevo |
| Typ profilu | Bežný soklový |
| Hĺbka | Šírka | 18 mm |
| Dĺžka | 2500 mm |
| Obsah škatule | 20 ks |
| Nosič | Smrk |
| Minimálne množstvo | 1 ks |
| Možnosť zauhlovaní | Áno |
| Záruka | 2 let |
| Výrobca | EUROWOOD |
| Výška | 40 mm |
EUROWOOD
Spoločnosť JAF HOLZ predstavuje vlastnú značku EUROWOOD. Funkčný a zároveň pestrý podlahový program, pri ktorého výrobe je zúročená dlhoročná podlahárská tradícia.
