PríslušenstvoDřevěná lišta PARADOR SL 4 Dub E003 1745253
PríslušenstvoLištaDřevěná lišta PARADOR SL 4 Dub E003 1745253
| katalógové číslo | 1745253 |
|---|---|
| Materiál | Drevo |
| Dekor | Dub |
| Upevnenie | Príchytky |
| Dĺžka | 2200 mm |
| Výška | 60 mm |
| Šírka | 19,5 mm |
Odporúčame kúpiť

PARADOR Classic 3060 Natur Dub sanded 1744433 - Drevená podlaha trojvrstvová
121.54 €

PARADOR Trendtime 3 Living Dub pure 1601580 - Drevená podlaha trojvrstvová
95.89 €

PARADOR Classic 3060 Rustikal Dub kartáčovaný 1739925 - Drevená podlaha trojvrstvová
88.60 €

PARADOR Classic 3060 Rustikal Dub 1739929 - Drevená podlaha trojvrstvová
88.60 €

PARADOR Basic 11-5 Rustikal Dub kartáčovaný 1595135 - Drevená podlaha trojvrstvová
66.83 €

PARADOR Basic 11-5 Classic Dub pure 1595165 - Drevená podlaha trojvrstvová
94.45 €

Príchytky k lištám PARADOR SL 4 SL 5 SL 5 WF SL 18 červená 475751
18.19 €

Vonkajší roh typ 1 PARADOR SL 4 hliník 279304
5.30 €

Vnútorný roh typ 1 PARADOR SL 4 hliník 279307
5.30 €

Ukončenie typ 2 PARADOR SL 4 hliník 341514
5.30 €

Spojka typ 2 PARADOR SL 4 hliník 341517
5.91 €

Vnútorný roh typ 2 PARADOR SL 4 hliník 341515
5.30 €

Vonkajší roh typ 2 PARADOR SL 4 hliník 341516
5.30 €

PARADOR Classic 3060 Natur Dub sanded 1744433 - Drevená podlaha trojvrstvová
121.54 €

PARADOR Trendtime 3 Living Dub pure 1601580 - Drevená podlaha trojvrstvová
95.89 €

PARADOR Classic 3060 Rustikal Dub kartáčovaný 1739925 - Drevená podlaha trojvrstvová
88.60 €

PARADOR Classic 3060 Rustikal Dub 1739929 - Drevená podlaha trojvrstvová
88.60 €

PARADOR Basic 11-5 Rustikal Dub kartáčovaný 1595135 - Drevená podlaha trojvrstvová
66.83 €

PARADOR Basic 11-5 Classic Dub pure 1595165 - Drevená podlaha trojvrstvová
94.45 €

Príchytky k lištám PARADOR SL 4 SL 5 SL 5 WF SL 18 červená 475751
18.19 €

Vonkajší roh typ 1 PARADOR SL 4 hliník 279304
5.30 €

Vnútorný roh typ 1 PARADOR SL 4 hliník 279307
5.30 €

Ukončenie typ 2 PARADOR SL 4 hliník 341514
5.30 €

Spojka typ 2 PARADOR SL 4 hliník 341517
5.91 €

Vnútorný roh typ 2 PARADOR SL 4 hliník 341515
5.30 €

Vonkajší roh typ 2 PARADOR SL 4 hliník 341516
5.30 €
Vybrané parametre
- ZačleneniePríslušenstvo
- Typ príslušenstvaSoklové lišty
- Typ profiluBežný soklový
- Systém upevneniaPríchytky
- Hĺbka | Šírka19,5 mm
- Dĺžka2200 mm
- VýrobcaPARADOR
- Kolekcia výrobcaSL 4
- Výška60 mm
parametre
| Začlenenie | Príslušenstvo |
|---|---|
| Typ príslušenstva | Soklové lišty |
| Materiál | Drevo |
| Typ profilu | Bežný soklový |
| Systém upevnenia | Príchytky |
| Hĺbka | Šírka | 19,5 mm |
| Dĺžka | 2200 mm |
| Obsah škatule | 32 ks |
| Dekor | Dub |
| Nosič | MDF |
| Vodeodolnosť | Vodeodolná |
| Možnosť plastových komponentov | Áno |
| Minimálne množstvo | 1 ks |
| Možnosť zauhlovaní | Áno |
| Záruka | 2 let |
| Výrobca | PARADOR |
| Kolekcia výrobca | SL 4 |
| Výška | 60 mm |
PARADOR
Podlahy nemeckej značky Parador sa radia medzi naše najpredávanejšie. Patria medzi špičku v oblasti výroby a predaja podlahových krytín a na trhu sú už od roku 1977. Špecializujú sa na vinylové, laminátové a drevené podlahy, ktoré vyrábajú v Rakúsku a Nemecku. Môžu sa pýšiť medzinárodnými oceneniami ako napríklad Red Dot Design Award, či Interior Innovation.


