Vinylová podlahaAMTICO FIRST Wood herringbone Hunters oak 1P108
Vinylová podlaha celoplošne lepená
Vinylová podlahaAMTICO FIRST Wood herringbone Hunters oak 1P108
Vinylová podlaha celoplošne lepená
Produkt nie je určený na predaj. Nájsť podobný.Odporúčame kúpiť
popis
parametre
| Začlenenie | Vinylová podlaha |
|---|---|
| Typ podlahy | Vinylová podlaha celoplošne lepená |
| Typ pokládky | Lepená |
| Vzor podlahy | Rybia kosť |
| Nosný materiál | Vinyl |
| Priznaná škára (fáza) | 4V |
| Farebný odtieň podlahy | Svetlohnedý |
| Hrúbka | 2 mm |
| Šírka | 101,6 mm |
| Dĺžka | 457,2 mm |
| Drevina podlahy | Dub |
| Štruktúra povrchu | Drevená |
| Povrchová úprava | PUR |
| Nášľapná vrstva | 0,3 mm |
| Trieda použitia | Bytové |
| integrovaná podložka | Bez podložky |
| Odolnosť (trieda záťaže) | 31 |
| Hmotnosť balenia | 9,4 kg |
| Počet (m²) na palete | 220,8 m² |
| Tepelný odpor | 0,020 m²K/W |
| Počet (balenie) na palete | 72 bal. |
| Záruka bytová | 12 let |
| Záruka komerčná | 7 let |
| Vodeodolnosť | Vodeodolná |
| Výrobca | AMTICO FIRST |
| Kolekcia výrobca | Wood herringbone |
| Vhodné pre podlahové vykurovanie | Áno |
| Vodeodolné | Vodeodolné |
| Počet lamiel v balení | 66 ks |
